Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

110 aangeboden items / 1250 verkochte items

Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 300!
Sebastiao Rodrigues (1954) Braziliaans Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer"
Afmetingen120 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Kees Terlouw - Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!
Kees Terlouw (1890-1948) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Rob van Hoek - Fascinerende - gelaagde - gemengde techniek "nacht landschap" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Rob van Hoek (1957) Nederlands Fascinerende - gelaagde - gemengde techniek "nacht landschap" - gesigneerd
Afmetingen16 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 48
O.C. Hooymeijer - groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "danseres" fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "danseres" fraai ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Martin Engelman - Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Slavi Souzcek - Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 25!
Slavi Souzcek (1898-1980) Oostenrijks Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hans Kanters - Originele oostindische inkt tekening "een goeie dag " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Hans Kanters (1947) Nederlands Originele oostindische inkt tekening "een goeie dag " gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Willem Stoop - Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- ! kopen? Bied vanaf 580!
Willem Stoop (1951) Nederlands Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- !
Afmetingen130 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 580
O.C. Hooymeijer - groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 630!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 630
Hans Gerritsen - Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Hans Gerritsen Nederlands Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Paul van Eeden - Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT! kopen? Bied vanaf 90!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT!
Afmetingen85 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Henk van Gemert - Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 190!
Henk van Gemert (1913-2002) Nederlands Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst
Afmetingen125 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Arnout Colnot - Fraaie omstreeks 1930 gemaakte roodkrijt tekening "dorpsgezicht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Arnout Colnot (1887-1983) Nederlands Fraaie omstreeks 1930 gemaakte roodkrijt tekening "dorpsgezicht" gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Deszo Bardocz - Monumentaal omstreeks 1920 geschilderd olieverf "portret van mondaine dame" kopen? Bied vanaf 500!
Deszo Bardocz (1880-1944) Hongaars Monumentaal omstreeks 1920 geschilderd olieverf "portret van mondaine dame"
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Ger Lataster - Grote abstracte litho - Groen, Oranje en Zwart - 1988 - exclusief ingelijst. kopen? Bied vanaf 80!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Grote abstracte litho - Groen, Oranje en Zwart - 1988 - exclusief ingelijst.
TechniekLitho
Afmetingen92 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Johan Buning - Intrigerende autodidact - olieverf - portret van carel Rijken - gesigneerd kopen? Bied vanaf 140!
Johan Buning (1893-1963) Nederlands Intrigerende autodidact - olieverf - portret van carel Rijken - gesigneerd
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Nico Schrier - Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Schrier (1900-1989) Nederlands Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Rick Triest - Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek kopen? Bied vanaf 200!
Rick Triest (1989) Nederlands Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Pieter Starreveld - In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Starreveld (1911-1989) Nederlands In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Phil Bloom - Grote handgekleurde zeefdruk ''WAR'' - beperkte oplage (14/40) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Phil Bloom (1945) Nederlands Grote handgekleurde zeefdruk ''WAR'' - beperkte oplage (14/40) - gesigneerd
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hans Wiesman - Jaren 50 gouache op papier "figuren" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Hans Wiesman (1918-1988) Nederlands Jaren 50 gouache op papier "figuren" potloodgesigneerd
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Mortimer Menpes - Originele potloodgesigneerde ETS "marktdag te Cairo" niet ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mortimer Menpes (1855-1938) Australisch Originele potloodgesigneerde ETS "marktdag te Cairo" niet ingelijst
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Andre Gouw - Fraaie gemengde techniek (pastel, kleurpotlood) "Entropie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Andre Gouw (1947) Nederlands Fraaie gemengde techniek (pastel, kleurpotlood) "Entropie" gesigneerd
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans Kanters - Mooie oostindische inkt tekening "bergachtig landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Hans Kanters (1947) Nederlands Mooie oostindische inkt tekening "bergachtig landschap" gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 670!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 670
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Laetitia de Haas - 1974 - olieverf op karton "huis in heuvelachtig landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1974 - olieverf op karton "huis in heuvelachtig landschap" gesigneerd
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 130
Fon Klement - exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg" kopen? Bied vanaf 250!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg"
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Willem Gerrit van de Hulst - Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand" kopen? Bied vanaf 650!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand"
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Albert Blitz (1938-2022) Nederlands Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd
Afmetingen60 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 90
henry Wilkinson - Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
henry Wilkinson (1921-2011) Engels Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 170!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Rogier Willems - Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Rogier Willems (1969) Nederlands Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Franz Eggenschwiler - Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen kopen? Bied vanaf 125!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Laetitia de Haas - 1982 - olieverf op doek "Koniginnedag op Marken" met opdracht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1982 - olieverf op doek "Koniginnedag op Marken" met opdracht - gesigneerd
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 240
Barend Hendrik ter Weeme - Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Barend Hendrik ter Weeme (1880-1956) Nederlands Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 60
Bas van der Poll - GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Bas van der Poll (1947) Nederlands GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Laetitia de Haas - 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 180!
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Paul Ritchie - Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Paul Ritchie (1948) Schots Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29