Thomas Buxo Grote siervaas keramiek geglazuurd 53 cm
Afmetingen | 53.5 x 25 x 18 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 225
Lid sinds 2022 / BUSSUM, Nederland
3 aangeboden items / 7 verkochte items
Gewicht | 6 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 22 x 50 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |