Birgit79
  5. Birgit79

Birgit79

Lid sinds 2022 / Poppel , België

4 aangeboden items / 52 verkochte items

Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Arty Grimm (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Miriam Slaats - Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst
Afmetingen77 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Tineke Looman - New opportunities kopen? Bied vanaf 30!
Tineke Looman (1950) Nederlands New opportunities
Afmetingen107 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Marion Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Marion Bloem (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40