Theo Broeren (1945) Glicée met acryl op doek “Feest” (ZEER GROOT”
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 50 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 110