Elkin
  5. Elkin

Elkin

Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
Afmetingen110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
René Daniëls - R’Dam kopen? Bied vanaf 950!
René Daniëls (1950) Nederlands R’Dam
TechniekLitho
Afmetingen415 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950