FeliciaArendse
  5. FeliciaArendse

FeliciaArendse

Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Johannes Covens - Mortier & Coehhoorn ca. 1710 / Historische Kaart van NYMEGEN kopen? Bied vanaf 100!
Johannes Covens (1697-1774) Nederlands Mortier & Coehhoorn ca. 1710 / Historische Kaart van NYMEGEN
Afmetingen70 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100