Johannes Josseaud (1880-1935) ets St Pietersteeg Amsterdam- nieuw ingelijst
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 65