Ronnie Meerts (1920-2005) naar Rossetti
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50