Lid sinds 2017 / OISTERWIJK, Nederland
5 aangeboden items / 34 verkochte items
Afmetingen | 104 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 33 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 96.5 x 70.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |