Lid sinds 2020 / HUIZEN, Nederland
4 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Hout |
Afmetingen | 12 x 18 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 19 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |