Jelle Hoogstra (1924-2003) FRUITSCHALEN / OLIEVERF PAPIER / 92x82cm / KADER / SIG / 1985
Afmetingen | 92 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100