KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

405 aangeboden items / 2552 verkochte items

Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Penzance - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
Afmetingen43 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Karel de Groot - Aquarel, Vegetatie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Karel de Groot (1948-1993) Nederlands Aquarel, Vegetatie - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen64.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Rob Morren - Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Bert Houweling - Foto, Santorini IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini IV - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Bijster - Pastel, In Dejlaba - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bijster (1946) Nederlands Pastel, In Dejlaba - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66.5 x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ben Deiman (1958) Nederlands Foto, Serendipity I - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gineke Zikken (1959) Nederlands Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Luis Penin (1968) Spaans Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst
Afmetingen83 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Houwing - Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Houwing Nederlands Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst
Afmetingen57 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Suzanne van Soest - Gemengde druktechniek, Flying fish - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Suzanne van Soest (1983) Nederlands Gemengde druktechniek, Flying fish - Ingelijst
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mark Verdoes - Giclée, Splinter Tekst - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Splinter Tekst - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Helen Nieuwendijk - Zeefdruk, Gitarist - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Zeefdruk, Gitarist - Ingelijst
Afmetingen69 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
3 biedingen
Sharon Amir - Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Miriam Slaats - Gemengde techniek op geschept papier, Alle kennis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Gemengde techniek op geschept papier, Alle kennis - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Dalia Wolff - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Dalia Wolff (1954) Israëlisch Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen57.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Wilfred Voet - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Wilfred Voet (1935) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen58 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ton Pape - Sjabloondruk, NO. 36 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands Sjabloondruk, NO. 36 - Ingelijst
TechniekSjabloondruk
Afmetingen78.5 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joop Steenbergen - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joop Steenbergen Nederlands Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen77 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40