KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

573 aangeboden items / 1605 verkochte items

Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Polkadot - 1993
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990 kopen? Bied vanaf 499!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 159!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Moderne compositie - 1973
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Thomas Lenk - Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver kopen? Bied vanaf 80!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Gerard Verdijk - zeefdruk: Transformation - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Transformation - 1973
Afmetingen70 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Lucio del Pezzo - Litho: "Tycho Brahe" kopen? Bied vanaf 49!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho: "Tycho Brahe"
TechniekLitho
Afmetingen68 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 225
Gerard Prent - acryl op board kopen? Bied vanaf 375!
Gerard Prent (1954) Nederlands acryl op board
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 375
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Willi Kopf - Pentekening - 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Willi Kopf (1949) Oostenrijks Pentekening - 1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 375
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
TechniekLitho
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Simon Vinkenoog - Twee handgesigneerde litho's - 1993 kopen? Bied vanaf 115!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Twee handgesigneerde litho's - 1993
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!
Shusaku Arakawa (1936-2010) Amerikaans Zeefdruk: The old story
Afmetingen90 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Henk Peeters - Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001 kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Ronald Noorman - Pastel/Gouache, ingelijst - 1999 kopen? Bied vanaf 299!
Ronald Noorman (1951) Nederlands Pastel/Gouache, ingelijst - 1999
TechniekGouache
Afmetingen37 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
TechniekCollage
Afmetingen26.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan van Munster - 3 boeken kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Munster (1939) Nederlands 3 boeken
TechniekOverig
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 55
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Eucradements - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: Eucradements - 1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Henk Peeters - Zeefdruk: Yvonne - 3 negatief - 2001 kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Zeefdruk: Yvonne - 3 negatief - 2001
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karin van Ommeren - Stenen beeld: "Slapende vogel" kopen? Bied vanaf 795!
Karin van Ommeren (1955) Nederlands Stenen beeld: "Slapende vogel"
TechniekSteen
Afmetingen16 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht4200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 795
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: 1983
TechniekBrons
Afmetingen12.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1396 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Rob Scholte - Zeefdruk: Cul de Sac (doodlopend) - 2010 kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Cul de Sac (doodlopend) - 2010
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75