Lid sinds 2014 / nagele, Nederland
4 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |