Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
17 aangeboden items / 45 verkochte items
Afmetingen | 16 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 31 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 37 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 g |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 48 x 99 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 86 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |