Peter de Jong (1920-1990) Konterfeitsel
Afmetingen | 125 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 75
Lid sinds 2023 / Breda, Nederland
6 aangeboden items / 6 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 53 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 68 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
Gewicht | 10 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |