Kees Timmer (1903-1978) Een man met zijn ezel
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
€ 375
Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland
14 aangeboden items / 137 verkochte items
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 54 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 81 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 45 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 42 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 27.5 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 68 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |