Johan Den Otter (1920-1966) Stilleven met Keulse pot en appels [ OPRUIMING ]
Afmetingen | 60.6 x 75.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20