Peter Roovers (1902-1993) Mook Kiste Trui
Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 25
Lid sinds 2023 / Didam, Nederland
4 aangeboden items / 6 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 67 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |