Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

102 aangeboden items / 1026 verkochte items

Various Artists Books - 3 boeken COBRA kopen? Bied vanaf 60!
Various Artists Books 3 boeken COBRA
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Various Artists Books - De Schiedamse Collectie: COBRA - monumentaal boek & Catalogus Bieman de Haas kopen? Bied vanaf 40!
Various Artists Books De Schiedamse Collectie: COBRA - monumentaal boek & Catalogus Bieman de Haas
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
2 biedingen
Lotti van der Gaag - softcover monografie met oeuvrecatalogus in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 40!
Lotti van der Gaag (1923-1999) Nederlands softcover monografie met oeuvrecatalogus in nieuwstaat
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!
Rob C. Kila (1937) Nederlands Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen23 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Julia (1952) Nederlands 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen kopen? Bied vanaf 60!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 60
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 95!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen kopen? Bied vanaf 75!
Jan de Hamer (1934) Nederlands 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993 kopen? Bied vanaf 60!
Ina van Toor (1952) Nederlands Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Anton Kustia Widjaja - Javaans landschap kopen? Bied vanaf 75!
Anton Kustia Widjaja (1935) Indonesisch Javaans landschap
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
P. van Tol - huisje aan het water - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 95!
P. van Tol (1885-1935) Nederlands huisje aan het water - olieverfschilderij
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 150!
Johan van Zweden (1896-1975) Nederlands [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -
TechniekStift
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets kopen? Bied vanaf 40!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Meisje met diabolo - ets
TechniekEts
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 75!
David Leviathan (1950) Israëlisch Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 95!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm kopen? Bied vanaf 250!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Fouquet (1729-1800) Nederlands Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
TechniekHandgekleurd
Afmetingen43.5 x 51.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Eddy Posthuma de Boer - en Paul Huf: 2 gesigneerde boeken & 2 extra boeken Eddy P. de Boer kopen? Bied vanaf 50!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands en Paul Huf: 2 gesigneerde boeken & 2 extra boeken Eddy P. de Boer
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven (Monaco 1986) kopen? Bied vanaf 65!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands 2 boeken , 1x met opdracht beschreven (Monaco 1986)
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 65
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 75
Hans Hartung - 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
€ 50
Geert Jan Jansen - 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta kopen? Bied vanaf 65!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23.5 cm (h x b)
€ 65
Robbert Fortgens - 2 hardcovers, 1x gesigneerd- kopen? Bied vanaf 50!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd-
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Aad de Haas - 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie. kopen? Bied vanaf 50!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie.
TechniekSoftcover
Afmetingen19.7 x 20 cm (h x b)
€ 50
Yoka Voorbach - - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Eduard Flor - kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - gouache kopen? Bied vanaf 195!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - gouache
TechniekGouache
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Ari Stolk - Kuifmees - gouache kopen? Bied vanaf 145!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Kuifmees - gouache
TechniekGouache
Afmetingen23 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Ger Dekkers - Flevoland, Wood of silver poplars - incl.boekwerk kopen? Bied vanaf 65!
Ger Dekkers (1929) Nederlands Flevoland, Wood of silver poplars - incl.boekwerk
TechniekOffset
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen kopen? Bied vanaf 75!
Gustavsberg (1825) Zweeds Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Afmetingen3 x 27 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst kopen? Bied vanaf 75!
Victor Adam (1801-1866) Frans Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
TechniekHandgekleurd
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 150!
Willy Hagenbeek (1904-1987) Nederlands Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Itten (1888-1967) Zwitsers 3 boeken, o.a. het vroege werk
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 23.5 cm (h x b)
€ 40
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35