Niv001
  5. Niv001

Niv001

Lid sinds 2020 / Bergen op Zoom, Nederland

5 aangeboden items / 59 verkochte items

Corneille - 1948, 50 jaar Cobra kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1948, 50 jaar Cobra
TechniekLitho
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Corneille - Een schedel vol stem kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Een schedel vol stem
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Corneille - Konijn op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Konijn op muziekpapier
Afmetingen47.5 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
Ton Schulten - Dorp in’t groen kopen? Bied vanaf 225!
Ton Schulten (1938) Nederlands Dorp in’t groen
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225