PFHuizer
  5. PFHuizer

PFHuizer

Lid sinds 2024 / Surhuizum, Nederland

7 aangeboden items / 2 verkochte items

Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Stanislaw Masiak - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!
Stanislaw Masiak (1939-1979) Pools Zonder Titel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Toon Jansen - Mensen kopen? Bied vanaf 25!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands Mensen
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Frans van Hienen (1947) Nederlands zonder titel
Afmetingen7.8 x 5.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 50
Edward Borein - Charging Hawk kopen? Bied vanaf 1000!
Edward Borein (1872-1945) Amerikaans Charging Hawk
TechniekDroge Naald
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Johan Conrad Greive - Uitrukkende brandweer op het Weesperplein kopen? Bied vanaf 50!
Johan Conrad Greive (1837-1891) Nederlands Uitrukkende brandweer op het Weesperplein
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen12.5 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Karel Puhl - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Karel Puhl (1942) Nederlands zonder titel
Afmetingen15.5 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 15