Tach1975
  5. Tach1975

Tach1975

Lid sinds 2024 / Knokke-Heist, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Vallauris Keramiek - Juwelenpotje kopen? Bied vanaf 60!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Juwelenpotje
Afmetingen8 x 18 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60
Niki de Saint-Phalle - Les fiance's de Knokke kopen? Bied vanaf 400!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Les fiance's de Knokke
Afmetingen101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400