Tonvangrieken
  5. Tonvangrieken

Tonvangrieken

Lid sinds 2024 / Vught, Nederland

4 aangeboden items / 10 verkochte items

Pieter Defesche - Strandbar kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Strandbar
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Pieter Defesche - Verkleedhokjes op het strand kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Verkleedhokjes op het strand
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Herman Krikhaar - L’Atelier kopen? Bied vanaf 30!
Herman Krikhaar (1930-2010) Nederlands L’Atelier
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Herman Krikhaar - Colourful woman kopen? Bied vanaf 30!
Herman Krikhaar (1930-2010) Nederlands Colourful woman
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30