Lid sinds 2023 / amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |