Lid sinds 2024 / Serooskerke, Nederland
6 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 64 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 43 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 14 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 39 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 4 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |