danab
  5. danab

danab

Lid sinds 2024 / Bacau, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

KPM - MOE-Berlijn kopen? Bied vanaf 15!
KPM Duits MOE-Berlijn
Afmetingen17.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Porzellanfabrik W. Goebel - Bierglas kopen? Bied vanaf 15!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bierglas
Afmetingen12 x 10 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15