Constantia Arnolda Balwe (1863-1954) Lithodruk - Bloemstilleven
Techniek | Overig |
Afmetingen | 49 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 35
1 bieding