Ronald Boonacker (1955) Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 31.5 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 155