henrisArtSale
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Geldrop, Nederland

11 aangeboden items / 51 verkochte items

Marian van der Sanden - Gestapelde kopjes kopen? Bied vanaf 475!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Gestapelde kopjes
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 475
C.L. Dake - strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
TechniekEts
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jochem de Graaf - Figuratief kopen? Bied vanaf 195!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Figuratief
Afmetingen75 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 895!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Jan Hoedemakers - Stilleven met kruik, schaaltje druiven en schaal vijgen kopen? Bied vanaf 795!
Jan Hoedemakers (1949) Nederlands Stilleven met kruik, schaaltje druiven en schaal vijgen
Afmetingen64 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 795
Herman Wijngaard - Uitzicht op Moerdijk kopen? Bied vanaf 595!
Herman Wijngaard (1922-2012) Nederlands Uitzicht op Moerdijk
Afmetingen81 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595