hoogers
  5. hoogers

hoogers

Lid sinds 2017 / HILVERSUM, Nederland

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Willem Frederik Hulk - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!
Willem Frederik Hulk (1852-1882) Nederlands landschap met koeien
Afmetingen30 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Niet of onleesbaar gesigneerd - Normandische haven kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Normandische haven
Afmetingen49 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10