Lid sinds 2021 / HAARLEM, Nederland
7 aangeboden items / 19 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |