Lid sinds 2013 / Velserbroek, Nederland
10 aangeboden items / 80 verkochte items
Techniek | Collage |
Afmetingen | 81 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 91.5 x 117.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 15 x 38 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1600 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 41 x 61 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 200 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 32 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengd (Edel) |
Afmetingen | 1 x 2 cm (h x b) |
Gewicht | 5.8 g |
Gesigneerd | Buitenlands keur |
Afmetingen | 25 x 5.5 x 15 cm (h x b x d) |