Lid sinds 2017 / Obbicht, Nederland
5 aangeboden items / 140 verkochte items
Afmetingen | 11.3 x 14.2 x 12.8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 20 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 18.5 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 8 x 13.5 cm (h x b) |