Otto Hetterscheid (1927-2010) Zonder titel
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 72 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 64
1 bieding