Antonio Carbonati (1893-1956) Rome, Ponte Sestio
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 140
Lid sinds 2019 / Ezinge, Nederland
14 aangeboden items / 125 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 57 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 62 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 67 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 83 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 55 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 68 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |