Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland
2 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 46 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 100 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |