satchmo
  5. satchmo

satchmo

Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland

2 aangeboden items / 11 verkochte items

Casper Faassen - Aap noot Mies kopen? Bied vanaf 125!
Casper Faassen (1975) Nederlands Aap noot Mies
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen46 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Rob Scholte - Golden Horizon 5 kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Golden Horizon 5
TechniekLitho
Afmetingen100 x 66 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75