Lee Cole (1954) zonder titel
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 72 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150