Lid sinds 2001 / Essen, Duitsland
5 aangeboden items / 134 verkochte items
Afmetingen | 107.5 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |