williputz1
  5. williputz1

williputz1

Lid sinds 2001 / Essen, Duitsland

5 aangeboden items / 134 verkochte items

Jörg Immendorff - o.T.,2000, Siebdruck in 8 Farben, handsigniert,e.a.-Exemplar kopen? Bied vanaf 700!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Zonder titel, 2000, zeefdruk in 8 kleuren, handgesigneerd, e.a. exemplaar
Afmetingen107.5 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Werner Berges - Farblitho handsigniert,num, POP ART kopen? Bied vanaf 450!
Werner Berges (1941) Duits Farblitho handsigniert,num, POP ART
TechniekLitho
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Victor Ash - Red Sun, handsignierter Siebdruck, beeindruckend schön kopen? Bied vanaf 200!
Victor Ash (1968) Frans Red Sun, handgesigneerde zeefdruk, indrukwekkend mooi
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Matthias Weischer - O.T. „Amphore“ aus „ Homeland“,handsigniert,e.a.-Expl. kopen? Bied vanaf 300!
Matthias Weischer (1973) Duits O.T. "Amphora" uit "Homeland", handgesigneerd, e.a.-Expl.
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Johannes Grützke - Farblithografie, handsigniert, datiert ,nummeriert kopen? Bied vanaf 130!
Johannes Grützke Duits Kleurenlitho, handgesigneerd, gedateerd, genummerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130