woerro
  5. woerro

woerro

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland

16 aangeboden items / 457 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool tekening man op kade met in de achtergrond de rivier en industrie kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Houtskool tekening man op kade met in de achtergrond de rivier en industrie
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Koninklijke Tichelaar Makkum - Delftsblauwe dubbele kalebas vaasje model 238 kopen? Bied vanaf 50!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Delftsblauwe dubbele kalebas vaasje model 238
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch object kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Studio keramisch object
Techniek Keramiek
Afmetingen 16.7 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Royal Leerdam - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 10!
Royal Leerdam Nederlands Kristallen ijsemmer
Afmetingen 13.5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 10
Krosno Glass S.A. - Kobaltblauw ovale vaas kopen? Bied vanaf 10!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Kobaltblauw ovale vaas
Afmetingen 18 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 840 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stel art deco aardewerken vazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stel art deco aardewerken vazen
Afmetingen 21 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Bodum - Postmodene blauwe kunststof ijsemmer model Oktett kopen? Bied vanaf 10!
Bodum (1944) Zwitsers Deens Postmodene blauwe kunststof ijsemmer model Oktett
Afmetingen 23 x 19 x 19 cm (h x b x d)
€ 10
Minton & Co - Engelse 19e eeuwse Majolica planter - drakendecor kopen? Bied vanaf 10!
Minton & Co (1793-1968) Engels Engelse 19e eeuwse Majolica planter - drakendecor
Afmetingen 11 x 15 x 15 cm (h x b x d)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - L'Art Studio - Kunst aardewerken blauwe vaas kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd L'Art Studio - Kunst aardewerken blauwe vaas
Afmetingen 30.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 10
Floris Meydam - dikwandige blank kristallen vaas met een dikke laag luchtbellen kopen? Bied vanaf 50!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands dikwandige blank kristallen vaas met een dikke laag luchtbellen
Afmetingen 25 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 730 g
€ 50
Jan Sluijters (jr.) - Stilleven Chinese kom - Aquarel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Stilleven Chinese kom - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henny Radijs - Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje kopen? Bied vanaf 55!
Henny Radijs (1915-1991) Nederlands Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje
Afmetingen 7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels
Afmetingen 10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
€ 10
De Vier Paddestoelen - Vaasje model 50/I kopen? Bied vanaf 10!
De Vier Paddestoelen (1920-1944) Nederlands Vaasje model 50/I
Afmetingen 6 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10