Niet of onleesbaar gesigneerd Houtskool tekening man op kade met in de achtergrond de rivier en industrie
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10