Lid sinds 2021 / Zwijndrecht, Nederland
2 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 86 x 117 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |