Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Jentsje Popma - Bruggetje bij Giessendam
Karel Appel - Zeefdruk: Tijger en olifant
Karel Appel - 'Tête', ingelijst
Karel Appel - 'Shaman' mooi gelijst
Abelard Gesner - Ingelijst, Olieverf op doek , Vogels – Naïeve kunst - Lijst, 50 x 61 cm
Yayoi Kusama - After - Naoshima Red Pumpkin
Pierre Alechinsky - lithografische voorkant van zijn tentoonstellingscatalogus uit 1962
Alfonso Moreno - Chinese kom met kersen
Jan Hoedemakers - Stilleven met kruik, schaaltje druiven en schaal vijgen
Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven (Monaco 1986)
Hans Hartung - 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL
Dick Bruna - Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Gerard Fieret - Inkttekening , Portret , Zelfportret? - 1947
Karel Appel - Thought’s Boomerang 2000
Cornelis Brandenburg - Utrecht, ets
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
Jochum Bakker - AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG
Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Hans Habraken - Emaillen schaal met pruimen
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Frans de Kok - Mijn Dagboek (XXL)
Jan Mankes - Muizen op Perkamenten Boek 1923
Salvador Dali - Cheval de Triomph - overwinnings Paard
Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Corneille - Odaliske, Naakt op zwarte achtergrond, 1980
Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002
Goran Warff - Polar Ice candle holder
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Eugène Brands - De olielamp - stilleven met fruit
Corneille - Heure Tardive - Litho uit 1958
Corneille - La maison d'artist / in Frankrijk ## in prijs verlaagd ##
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
David LaChapelle - Angelina Jolie
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976