3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Jan Sierhuis - de overtocht kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - de overtocht

€ 70
Jochum Bakker - AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG kopen? Bied vanaf 55!

Jochum Bakker - AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG

€ 55
Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984

€ 25
Piotr Konkel - B leaf kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Piotr Konkel - B leaf

€ 25
Piotr Konkel - The Hearts kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Piotr Konkel - The Hearts

€ 10
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008 kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008

€ 200
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout

€ 10
Jan Mankes - Muizen op Perkamenten Boek 1923 kopen? Bied vanaf 85!
Prenten & Uitgaves

Jan Mankes - Muizen op Perkamenten Boek 1923

€ 85
Salvador Dali - Cheval de Triomph - overwinnings Paard kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Salvador Dali - Cheval de Triomph - overwinnings Paard

€ 195
Nicolas Dings - Annunciatie kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Nicolas Dings - Annunciatie

€ 50
Jacques Doucet - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Doucet - zonder titel

€ 75
Corneille - De kus aan de vogel, 1972 kopen? Bied vanaf 2800!
Tekening / Aquarel

Corneille - De kus aan de vogel, 1972

€ 2.800
Corneille - Odaliske, Naakt op zwarte achtergrond, 1980 kopen? Bied vanaf 4200!
Tekening / Aquarel

Corneille - Odaliske, Naakt op zwarte achtergrond, 1980

€ 4.200
Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002 kopen? Bied vanaf 5000!

Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002

€ 5.000
Otto Egberts - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Otto Egberts - zonder titel

€ 45
Goran Warff - Polar Ice candle holder kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

Goran Warff - Polar Ice candle holder

€ 20
Jiri Anderle - "Konfrontace" 1976 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 599!
Grafiek (handgesigneerd)

€ 599
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 août, Paris - handsigniert kopen? Bied vanaf 90!
Fotografie

Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs

€ 90
Eugène Brands - De olielamp - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 1995!

Eugène Brands - De olielamp - stilleven met fruit

€ 1.995
Corneille - Heure Tardive - Litho uit 1958 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Heure Tardive - Litho uit 1958

€ 295
Corneille - La maison d'artist / in Frankrijk ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1375!
Tekening / Aquarel

Corneille - La maison d'artist / in Frankrijk ## in prijs verlaagd ##

€ 1.375
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Photoshooting for Vanity Fair" 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 180!
Fotografie

Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd

€ 180
David LaChapelle - "Lusty Spring" - Angelina Jolie - 2001 kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

David LaChapelle - Angelina Jolie

€ 200
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992 kopen? Bied vanaf 120!
Fotografie

Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976

€ 120
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

€ 200
A.R. Penck - Weltrad kopen? Bied vanaf 440!
Grafiek (handgesigneerd)

A.R. Penck - Geest van Europa

€ 440
Matthieu Wiegman - Knielende man kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Matthieu Wiegman - Knielende man

€ 150
Alphons Freijmuth - Marion kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Alphons Freijmuth - Marion

€ 45
Pierre van Soest - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre van Soest - zonder titel

€ 45
Karel Appel - Cats met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 645!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Cats met nieuwe lijst!

€ 645
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015

€ 1.399
Sjer Jacobs - 'Verbonden' kopen? Bied vanaf 179!
Beeld / Object

Sjer Jacobs - 'Verbonden'

€ 179
Roger Raveel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Prenten & Uitgaves

Roger Raveel - Zonder titel

€ 250
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst

€ 575
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)

€ 299
Toon Koster - Bloemen. Stilleven. kopen? Bied vanaf 245!

Toon Koster - Bloemen. Stilleven.

€ 245
Jasper Banen - Vier figuren kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Jasper Banen - Vier figuren

€ 195
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs. kopen? Bied vanaf 1600!
Grafiek (handgesigneerd)

Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.

€ 1.600
Erika Smulders - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Erika Smulders - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 40
Anneke Peereboom - Olieverf op doek, Hoe ver is het? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Anneke Peereboom - Olieverf op doek, Hoe ver is het? - Ingelijst

€ 150
Dominique Ampe - Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag kopen? Bied vanaf 60!

Dominique Ampe - Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag

€ 60
Jelis van Dolderen - Olieverf en ei-tempera op doek, Zonder titel (nr. 235) kopen? Bied vanaf 100!

Jelis van Dolderen - Olieverf en ei-tempera op doek, Zonder titel (nr. 235)

€ 100
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst

€ 70
Alfred Degens - Lambdaprint, Art for Arts Sake - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Fotografie

Alfred Degens - Lambdaprint, Art for Arts Sake - Ingelijst

€ 40
Alfred Degens - Lambdaprint, Working overtime - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Fotografie

Alfred Degens - Lambdaprint, Working overtime - Ingelijst

€ 30
Frans Boers - Olieverf op doek, Provence - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Frans Boers - Olieverf op doek, Provence - Ingelijst

€ 70
Pieter Holstein - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Pieter Holstein - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst

€ 50
Lies Snel - Olieverf op doek, Het schip in de lucht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Lies Snel - Olieverf op doek, Het schip in de lucht - Ingelijst

€ 100
Poul Esting - Acryl op doek, Franz Schubert Blues kopen? Bied vanaf 150!

Poul Esting - Acryl op doek, Franz Schubert Blues

€ 150
Poul Esting - Acryl op doek, Vem kan segla forutan vind kopen? Bied vanaf 150!

Poul Esting - Acryl op doek, Vem kan segla forutan vind

€ 150

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen