Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Jochum Bakker - AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG
Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Jan Mankes - Muizen op Perkamenten Boek 1923
Salvador Dali - Cheval de Triomph - overwinnings Paard
Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Corneille - Odaliske, Naakt op zwarte achtergrond, 1980
Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002
Goran Warff - Polar Ice candle holder
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Eugène Brands - De olielamp - stilleven met fruit
Corneille - Heure Tardive - Litho uit 1958
Corneille - La maison d'artist / in Frankrijk ## in prijs verlaagd ##
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
David LaChapelle - Angelina Jolie
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Matthieu Wiegman - Knielende man
Pierre van Soest - zonder titel
Karel Appel - Cats met nieuwe lijst!
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Erika Smulders - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Anneke Peereboom - Olieverf op doek, Hoe ver is het? - Ingelijst
Dominique Ampe - Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag
Jelis van Dolderen - Olieverf en ei-tempera op doek, Zonder titel (nr. 235)
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst
Alfred Degens - Lambdaprint, Art for Arts Sake - Ingelijst
Alfred Degens - Lambdaprint, Working overtime - Ingelijst
Frans Boers - Olieverf op doek, Provence - Ingelijst
Pieter Holstein - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Lies Snel - Olieverf op doek, Het schip in de lucht - Ingelijst
Poul Esting - Acryl op doek, Franz Schubert Blues
Poul Esting - Acryl op doek, Vem kan segla forutan vind
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!