3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Herman Brood - HIT….. kopen? Bied vanaf 4495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands HIT…..
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.495
Gerard van der Laan - Afgemeerde bomschuiten voor de kust kopen? Bied vanaf 550!
Gerard van der Laan (1844-1915) Nederlands Afgemeerde bomschuiten voor de kust
Afmetingen36 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 550
Anton Heyboer - Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1850!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek
Afmetingen110 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.850
Michel François - Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Michel François (1956) Belgisch Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen127 x 185 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 600
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 600
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Benjamin Van Oost - Pinky kopen? Bied vanaf 795!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Pinky
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Louise Lawler - Misugoshi: Three Flags (swiped) kopen? Bied vanaf 1890!
Louise Lawler (1947) Amerikaans Misugoshi: Drie vlaggen (geveegd)
TechniekDigitale Print
Afmetingen67 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.890
Micha Klein - Parrot Painting kopen? Bied vanaf 750!
Micha Klein (1964) Nederlands Parrot Painting
Afmetingen151 x 131 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 750
Gino Sauerbier - Driver by his sense of destiny,Owe ran challewsed this power,When the wind blows kopen? Bied vanaf 600!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands Driver by his sense of destiny,Owe ran challewsed this power,When the wind blows
Afmetingen17.5 x 25 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 600
Gerdine Duijsens-Kroezen - A fat spoiled Lady kopen? Bied vanaf 550!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands A fat spoiled Lady
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Raoul Martinez - Stilleven met appels en uien kopen? Bied vanaf 575!
Raoul Martinez (1876-1974) Nederlands Stilleven met appels en uien
Afmetingen61 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 575
Jan Cremer - geen titel kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Cremer (1940) Nederlands geen titel
Afmetingen98 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Gerard Di Maccio - Ingelijst kunstwerk kopen? Bied vanaf 1500!
Gerard Di Maccio (1938) Frans Ingelijst kunstwerk
Afmetingen125 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Sitting" 1978 - handsigniert kopen? Bied vanaf 700!
Milton Greene (1922-1985) Amerikaans Marilyn Monroe "The Black Sitting" - ondertekend
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Wade Guyton - Green Goya kopen? Bied vanaf 2950!
Wade Guyton (1972) Amerikaans Groene Goya
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.950
Modi Elias - Het droge land kopen? Bied vanaf 850!
Modi Elias (1947) Nederlands Het droge land
Afmetingen84 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Otto van Rees - Simon van Cyrene helpt Jezus het kruis te dragen kopen? Bied vanaf 1000!
Otto van Rees (1884-1957) Nederlands Simon van Cyrene helpt Jezus het kruis te dragen
Afmetingen97 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Philippe Geluck - Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant kopen? Bied vanaf 3000!
Philippe Geluck (1954) Belgisch Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant
Afmetingen29 x 10 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Shara Hughes - Night Opening kopen? Bied vanaf 1490!
Shara Hughes (1981) Amerikaans Nachtopening
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 895!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 650!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Aaron van Erp - For academic use only kopen? Bied vanaf 800!
Aaron van Erp (1978) Nederlands For academic use only
Afmetingen118 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen36 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Titiaan - Vrouwelijk Portret naar Titiaan (Correggio) kopen? Bied vanaf 1850!
Titiaan (1485-1576) Italiaans Vrouwelijk Portret naar Titiaan (Correggio)
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
€ 1.850
Jerre Hakse - In de ruimte II kopen? Bied vanaf 1000!
Jerre Hakse (1937) Nederlands In de ruimte II
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jerre Hakse - Tekening II kopen? Bied vanaf 750!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening II
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Jerre Hakse - Tekening I kopen? Bied vanaf 750!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening I
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Dillon Boy - Graffiti Girl kopen? Bied vanaf 540!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Graffiti Girl
Afmetingen91 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 540