Aquarel op papier Gesigneerd linksonder met pseudonym Louis van Staaten Ingelijst Kunstwerk meet 60x40cm Including lijst- 75x55cm
Hermanus Koekkoek werkte vaak onder de naam Han van Couver en Louis van Staaten
Vanwege Grote van glasplaat het liefst afhalen of laten bezorgen door koerier , indien per post dan (DHL postnl) dan is de verkoper niet aansprakelijk voor schade, op eigen risico
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 19,50
Extra