3. Specials
  5. CoBrA Special

CoBrA Special

Deze CoBrA-Special is voor alle liefhebbers van deze revolutionaire kunstenaarsbeweging!

Wilt u een item in deze Special plaatsen?
De volgende kunstenaars zijn toegestaan:

Nederland: Karel Appel, Eugène Brands, Constant, Corneille, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Jan Nieuwenhuys, Anton Rooskens, Shinkichi Tajiri, Theo Wolvecamp, Bram Bogart, Lotti van der Gaag, Wim de Haan, Piet Ouborg, Bert Schierbeek, Dora Tuynman, Ferdi, Henny Riemens.

België: Pierre Alechinsky, Christian Dotremont, Joseph Noiret, Louis van Lint, Reinhoud, Raoul Ubac, Serge Vandercam, Jan Cox, Pol Bury.

Denemarken: Else Alfelt, Mogens Balle, Ejler Bille, Sonja Ferlov, Henry Heerup, Egill Jacobsen, Robert Jacobsen, Asger Jorn, Erik Ortvad, Carl-Henning Pedersen.

Overige: Karl Otto Gotz (DE), Jean-Michel Atlan (FR), Jacques Doucet (FR), Stephen Gilbert (UK) Anneliese Hager (DE), William Gear (UK), Madeleine Szemere Kemeny (HON), Ernest Mancoba (ZA), Anders Osterlin (SE)

Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Afmetingen82 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Corneille - La porte du printemps, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La porte du printemps, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen71 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Serge Vandercam - en Carl-Henning Pedersen kopen? Bied vanaf 40!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens en Carl-Henning Pedersen
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 24.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Ingelijste litho: abstracte compositie - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: abstracte compositie - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Fol été, litho (1958) kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Fol été, litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Corneille - ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - Ingelijste litho: "Cobra 1948" - 1986(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: "Cobra 1948" - 1986(nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen70.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - & Christian Dotremont - licht lucht en lachen kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands & Christian Dotremont - licht lucht en lachen
TechniekLitho
Afmetingen87.5 x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Femme et oiseau, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseau, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen42 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Theo Wolvecamp - Kleuren litho: Pesonage - 1988 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren litho: Pesonage - 1988
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 6 litho's: Ommagio a G Verdi - 1990 kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 litho's: Ommagio a G Verdi - 1990
TechniekLitho
Afmetingen77 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.195
Karel Appel - & Christian Dotremont - uit de serie Duo Pour Pinceau et Crayon kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands & Christian Dotremont - uit de serie Duo Pour Pinceau et Crayon
TechniekLitho
Afmetingen107.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Corneille - 2 tentoonstellings uitgaven, 1x gesigneerd (1956, en 1979) kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 tentoonstellings uitgaven, 1x gesigneerd (1956, en 1979)
TechniekOverig
Afmetingen26 x 19.3 cm (h x b)
€ 75
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen39 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250