Antonia Lambelé (1943) Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Koper (Metaal) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 695