Willem Johannes Schutz (1854-1933)
Stoomschepen in de haven
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 900