Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Peter Vos - Ingelijste litho: Podargus Strigoides
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje
Ger Meinema - Expositie Singel 100 Art - groot olieverf - zonder titel - fraai ingelijst
Gubbels Helden - Keramische fontein. 3 delen
Lotti van der Gaag - Vrije compositie - Ingelijst - Handgesigneerd !!!
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Hans Vanhorck - abstracte voorstelling met vrouwenfiguur
Charlotte Molenkamp - Litho, Vogel - Ingelijst
Bert Houweling - Foto, Santorini I - Ingelijst
Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame
Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010
Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985
Pierre Alechinsky - Papillon - 1999
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen
Imanol Marrodán - "Constelair"
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Cornelis Brandenburg - Zeedijk
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956
Bram Bogart - Ceramic Sculpture
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!