Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 - Verkocht

Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985 kopen? Bied vanaf 1000!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Alechinsky - Water NYC

Grote lithografie uit 1985
In perfecte staat
Gedrukt in  USA, wordt zelden aangeboden in Europa.

75 x 55 cm
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
129/150
Gedrukt in New York door JK Fine Art Editions Co. NYC

WATER NYC is an original hand drawn lithograph created by Pierre Alechinsky in 1985, printed using hand lithography techniques on Arches paper, 100% acid free. WATER is an abstract brush painting composition exemplifying Alechinsky's expertise as a fine printmaker with his use of expressive loose brushwork and fluid abstract litho washes surrounding an imprint which reads "WATER" taken from an actual wax crayon rubbing of a NYC public water utility manhole cover which then was transferred to a lithographic printing plate. Light aqua colored water-like puddles surround the dark orange central element of this bold graphic image, evoking a very relevant reminder of WATER's importance in all our lives.
Pencil signed by Pierre Alechinsky
Edition size - 150
Year published - 1985
Printed at JK Fine Art Editions Co. NYC

Wordt verzekerd verstuurd met track en trace
Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,50
Naar Nederland € 36,50
Naar Duitsland € 36,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50